מה שלא נשקל, לא מנוהל

מאזני גשר מחיר

בעידן בו יותר ויותר תעשיות מתפתחות והופכות להיות בקנה מידה בינלאומי, הישארות עם טכנולוגיות מיושנות יכולה לפגוע משמעותית בעסק שלכם. בעוד שחברות גדולות ממשיכות ומשתמשות במאזניים מפותחים במטרה לעשות שימוש יומיומי ולהגיע לתוצאות משביעות רצון, חברות מיושנות יותר עדיין נשענות על אומדנים לא מדויקים.

מחיר מאזני גשר

טווח המחירים של מאזני גשר רחב מאוד, ותלוי במספר גורמים, ביניהם:

גודל: כאשר המאזניים גדולים יותר, כך הם יהיו יקרים יותר.

קיבולת: קיבולת השקילה של המאזניים משפיעה גם על המחיר. מאזניים שיכולים לשקול משאיות כבדות יהיו יקרים יותר מאלה שיכולים לשקול כלי רכב קלים.

תכונות נוספות: מאזני גשר יכולים להגיע עם תכונות נוספות, כמו מערכת מחשב, תוכנת ניהול נתונים, סורקי ברקוד ועוד. תכונות אלו יעלו את המחיר.

יצרן: יצרנים שונים מציעים מאזני גשר במחירים שונים.

כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת, פנו אלינו, ואנו מבטיחים שכחברה שמתמחה בייצור ושיווק מאזני גשר תקבלו מחיר אטרקטיבי!

מידע נוסף על מאזני גשר

מאזני גשר הינם בין הפתרונות החדשניים והיעילים ביותר למדידת משקלים של גורמים כבדים. בין אם מדובר במשאיות, מכונות או כל גורם אחר שיש לו משקל רב וגדול אשר לא ניתן למדידה מדויקת באמצעות כלים אחרים – מקבל מענה באמצעות מאזני גשר.

מאזני גשר הינם מאזניים השוקלים משאות כבדים בתנאים סביבתיים משתנים. לפיכך, ניתן להציבם באזורים שונים ולהמשיך לקבל תוצאות מדויקות של המשקל. משמעות הדבר היא כי בכל פרויקט בנייה שהוא, פרויקט תעשייתי, פרויקט מסחרי או כל פרויקט אחר המנוהל ומשלב עבודה עם מאזני גשר – יספק תוצאות משביעות רצון ברמה גבוהה הרבה יותר.

מאזני גשר כיום קיימים בסוגים שונים ומאפשרים התאמה לצרכים המשתנים של המשתמש. באופן זה,  קיימים מאזני גשר בור אשר כשמם כן הם, מוטמעים באדמה ומאפשרים להתאים את המאזניים לשטח בו הם מוצבים, מאזני גשר עילי, המהווים את המאזניים הנפוצים ביותר ומצויים בגובה קל מעל הקרקע, מאזני גשר בהתאמה אישית ועוד.

מאזני גשר מחיר זה לא הכל, למה עוד חשוב לשים לב

טרם הזמנת מאזני גשר לאתר העבודה חשוב לוודא את הפרטים הבאים על מנת להבטיח כי תקבלו את התוצאות הטובות ביותר עבור המחיר:

תו תקן מאזני גשר – תו תקן הוא הגורם המבטיח כי השקילה תתבצע באחריות. תקן בין לאומי OIML הינו חיוני לכל הרכיבים האלקטרוניים במשקל גשר – מתמרים וראשי שקילה.

חשוב לוודא כי ראש השקילה הינו בעל אפשרויות תקשורת נתונים המתקשרות עם תוכנות הניהול השונות. כמו כן, כדאי לוודא התקנה של מערכת LPR המבצעת שקילה אוטומטית באמצעות שימוש במצלמה.

יש לוודא כי הפלטפורמה המשמשת לשקילה נועדה לעמוד בעומסים כבדים וכי החיבורים עשויים גם הם חומרי גלם איכותיים המתממשקים עם התוכנות האחרות בהן נעשה שימוש.

מאזני גשר איכותיים

הבחירה במאזני גשר איכותיים מבטיחה לא רק עבודה יסודית אלא גם התקדמות מהירה של תהליכים שונים – החל ממדידה מדויקת של משקלים וסחורות, מלאים וחומרי גלם, דרך העמסה של חומרים בצורה הנכונה ובהיקף הנכון ועד ליצירה מדויקת של לוחות זמנים הודות לתפעול מדויק של המשאיות בהתאם לדרישות ולצורך.

השימוש במאזני גשר איכותיים מבטיח עמידה ביעדים ושמירה על רמה גבוהה של ייצור בכל תעשייה שהיא, כך שהתוצר הסופי משמר את המוניטין של החברה ומבטיח את שביעות רצונם של הלקוחות.

חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון בתחום של מתן שירותים.

חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון בתחום של מתן שירותים לתעשייה על מנת שבכל מקרה יהיה לכם גב לפנות אליו, מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו.

צרו קשר לפרטים נוספים.

תוכן עניינים

מאזני גשר מחיר
מאזני גשר מחיר

שאלות נפוצות

מחיר של מאזני גשר  נע בין מאות דולרים לאלפי דולרים, תלוי בדגם, יצרן ויכולות.

גורמים כמו קיבולת המשקל, דיוק המדידה, יכולות תוכנה ותכונות נוספות משפיעים על המחיר הסופי של מאזני גשר.

כן, מאזני גשר לשימוש תעשייתי ומקצועי יקרים יותר ממאזנים לשימוש ביתי בשל יכולותיהם המשופרות ורמת הדיוק הגבוהה יותר.

מאזני גשר מחיר