מה שלא נשקל, לא מנוהל

מאזניים ומשקלים

מאזני גשר

מאזני הגשר נועדו לשקילת כלי רכב ומשאות כבדים. מאזני הגשר מיוצרים במידות ועומסים שונים לפי צורכי הלקוח ובהתאם לתנאי השטח. המאזניים  מאפשרים שליטה מלאה על כמות הסחורה הנכנסת והיוצאת מהאתר. מסיבה זו מאזני הגשר הם מוצר חיוני להגברת הביקורת ולחיסכון כספי רב. מאזני הגשר ידועים באמינותם ובדיוק השקילה שלהם ומאפשרים למנהלים בארגונים "שקט תעשייתי" לטווח ארוך.

 

​משקלים לבעלי חיים

מאזניים לשקילת בעלי חיים נועדו לשקילת בקר, צאן וסוסים עבור מגדלים, מפטמות, וטרינרים, מחקרים ושאר תחומי גידול בעלי חיים.המאזניים מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית ומתקדמת ותוך הקפדה מתמדת על כל דרישותיו הקפדניות של החקלאי.

בזכות הידע הרב שנצבר אצלה ברבות השנים, מתן דגש על כל פרט ופרט, התאמה מבנית מושלמת בגדלים ובכושרי השקילה השונים, חברת "צח אורני" מובילה בתחום משקלים לבעלי חיים ומספקת פתרונות שקילה פרקטיים ומדויקים.

 

מערכת לשקילת מכלים

מערכת לשקילת מכלים (סילו) שוכבים או עומדים מאפשרת בדיקה מוקפדת ומדויקת של כל סוגי החומרים המאוחסנים במכל, הצגת המשקל המדויק של תכולת המכל והצגה מדויקת של הכמות הנרכשת. בכך המערכת מסייעת לניהול המלאי ולשליטה מרחוק ברמות המלאי במכלי הסילו.

נוסף על כך, המערכת מאפשרת בקרה על כמויות החומרים הנדרשות ליצירת מינון מדויק של חומרים בתהליכי היצור וזאת באמצעות שימוש במערכות ממוחשבות.

 

משטחי שקילה

משטחי שקילה אלקטרוניים במידות וגדלים שונים בהתאם לצורכי הלקוח ודרישותיו. מאפשרים להדפיס תעודות שקילה ומדבקות.

משטחי השקילה משמשים למגוון רחב של מטרות כגון: בקרה, אריזה, מכירה, ומדידה.

המערכות אמינות ומדויקות ונבנות בהתאם לצורכי הלקוח.

 

משקלי פדים

מערכת פדים לשקילת כלי רכב מורכבת ממשטחי שקילה המותאמים לשקילת גלגלי הרכב. המערכת מאפשרת שקילת גלגל בודד בנפרד או מספר גלגלים בו-זמנית.

המערכת אינה מצריכה עבודות תשתית מקדימות באתר ומאפשרת ניוד מהיר בין אתרים שונים.

 

מסופי שקילה

מסוף השקילה (ראש שקילה) הוא רכיב הכרחי בכל מערכת שקילה אלקטרונית. קיימים מסופי שקילה במגוון רחב של תצורות ותצוגות וכן מגוון אפשרויות תקשורת בין מסוף השקילה לבין מערכות התיעוד והבקרה השונות.

מאזניים ומשקלים