מה שלא נשקל, לא מנוהל

משקלים לתעשייה

בשביל מה צריך משקלים לתעשייה ואיך בוחרים נכון

איך בוחרים נכון מערכת שקילה לעסק? מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מכשיר שקילה עבור מפעל תעשייתי? משקלים לתעשייה נדרשים לטובת שקילה יומיומית של סחורות וציוד. ציוד שקילה ממלא תפקיד חשוב בתעשיית המזון, הכימיה, הרכב, החקלאות. אנו זקוקים למשקל תעשייתי במטרה לוודא שהסחורה שמגיעה אל המפעל תואמת את הדרישה וכך גם התוצרת שיוצאת מהמפעל. את בחירת ציוד השקילה עבור כל מפעל נתאים לתנאים הסביבתיים ולאופי העבודה עם דגש על עמידה בתקנים מחמירים של בטיחות. הקדישו מחשבה לאופן בו תרצו לנהל את תהליך השקילה ותבחרו בהתאם את ציוד השקילה המתאים.

משקל דיגיטלי כמשקל לתעשייה

מפעלי תעשייה בכל רחבי העולם בוחרים את המשקל הדיגיטלי כפתרון שקילה אולטימטיבי. משקלים שמתבססים על טכנולוגיה דיגיטלית מספקים נתוני שקילה מדויקים. יתרון נוסף של המשקל הדיגיטלי הוא אמינות, ניתן לבצע שקילה מהירה במטרה לעקוב אחר שינויים קלים. עסקים רבים בתחום החקלאות, המזון, הייצור והרפואה משתמשים באופן קבוע במשקל דיגיטלי. ניתן למצוא משקלים לתעשייה על בסיס טכנולוגיה דיגיטלית עבור משטחים קטנים, בינוניים וגדולים.

אלו משקלים לתעשייה נחשבים לטובים ביותר?

כל בעל עסק מוזמן לבחור לעצמו ציוד שקילה תעשייתי בהתאם לתנאים הסביבתיים וצורכי המפעל. משקלי תעשייה מסוגלים למדוד בדיוק מרבי משקל נמוך או משקל גבוה מאוד. אתם נדרשים לקבוע איזה סוג של משקל דרוש לכם. אל תשכחו לוודא גם התאמה אל סביבת העבודה. ברכישת משקל גדול יש לקבוע מראש מיקום עבור המתקן. שימו לב, קיימים היום מכשירי שקילה שמסוגלים גם לספור פריטים קטנים כמו רכיבים אלקטרוניים, חלקי פלסטיק אחידים או ברגים. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לבחור נכון בציוד שקילה שעונה לצרכים שלכם ומייעל את סביבת העבודה זה להציג בפני יועץ מקצועי צרכים, ציפיות, מאפיינים, סביבת עבודה, שאיפות פיתוח עתידיות.

איזה משקל תעשייתי נחשב הכי מדויק?

קיימים היום כמה סוגים של משקלי תעשייה כאשר חלק מהדגמים מיועדים לנשיאת משקל כבד עד כבד מאוד בעוד אחרים מסוגלים לגלות רגישות למשקל מזערי. משקלים מדויקים עבור פריטים קטנים נועדו לשקילה של יהלומים, מתכות יקרות, תעשיית התרופות. כאשר רוכשים משקלים לתעשייה במטרה לקבל רמת דיוק מרבית חשוב לציין זאת. כך למשל, משקל תעשייתי שמתאים לשקילה של סחורה במפעל בגדים אינו מתאים עבור חברה שעוסקת ביהלומים ותכשיטים.

היכן כדאי לרכוש משקל תעשייתי?

בחירה נכונה של משקל לתעשייה עשויה להיות מורכבת, גם כאשר אתם מכירים היטב את סביבת העבודה ואת הצרכים של העסק, נמליץ שלא לקבל החלטה מבלי להתייעץ תחילה עם איש מקצוע. כאשר אתם מקפידים לרכוש את ציוד השקילה שלכם דרך חברה אמינה שנחשבת לאחת החברות המובילות בתחום בארץ אתם מקבלים ליווי מקצועי ממיטב אנשי המקצוע, הסברים מפורטים, אחריות והכוונה אל ציוד השקילה שתואם את הצרכים והציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר. אם חשוב לכם לקבל תמורה מלאה בעד כספכם ולעשות שימוש ממושך בציוד השקילה ללא תקלות, אל תמהרו להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

מה חשוב שתדעו לפני שאתם מקבלים החלטה?

הטכנולוגיה החדישה מאפשרת היום התאמה מקסימלית בין הצרכים שלכם לבין ציוד השקילה. כדאי שתדעו שקיימים היום משטחי שקילה עמידים במים, תואמים לטמפרטורות קיצוניות, לא מושפעים מכימיקלים, רגישים לכמויות קטנות עד מזעריות ובעיקר, דגמים עשויים חומרים איכותיים וחזקים שמחזיקים מעמד לאורך שנים. בחירה נבונה היא מוצר אמין וחזק שתואם את הצרכים שלכם כיום וגם בעוד שנתיים. עשו לעצמכם כלל ברזל לרכוש אך ורק מוצרים שעומדים בתקן של משרד המסחר והתעשייה. צרו קשר למידע נוסף.  

תוכן עניינים

משקלים לתעשייה
משקלים לתעשייה

שאלות נפוצות

משקל תעשייתי הוא מכשיר המשמש לשקילת חומרים וחפצים במפעלים, במחסנים ובסביבות תעשייתיות אחרות. הם מתוכננים לשאת משקלים גבוהים ולספק דיוק גבוה.

משקלים תעשייתיים בנויים לעמידות ולאמינות גבוהה יותר מאשר משקלים רגילים. הם מסוגלים לשקול כמויות גדולות יותר, עמידים בפני תנאי סביבה קשים ומספקים מדידות מדויקות יותר.

משקלים תעשייתיים משמשים בתהליכי ייצור לשקילת חומרי גלם, לבקרת איכות, לניהול מלאי ולבדיקת משלוחים נכנסים ויוצאים. בנוסף, הם חיוניים לתעשיות כגון מזון, תרופות, כימיקלים ולוגיסטיקה, שם דיוק השקילה הוא קריטי.

משקלים לתעשייה