מה שלא נשקל, לא מנוהל

שקילת מיכלים

כאשר מדובר במשקלים גבוהים, הרבה יותר מסובך לשקול את הגורמים הנדרשים לשקילה מאשר במקרים של שקילות פשוטות יותר.  מחד, אין מדובר במשקלים תעשייתיים ענקיים המשמשים באולמות גדולים ומאידך, אין מדובר במשקלים המיועדים לבני אדם או למצרכי מזון. יתרה מכך, בשל העובדה כי ברוב המקרים בתעשייה יש צורך בשקילת מוצרים בעלי מבנים וצורות שונות, יש צורך בהתאמה ייחודית של המשקל לגורם אותו שוקלים על מנת להבטיח כי תהיינה תוצאות משקל מדויקות.

שימוש בטכנולוגיות מתאימות לשקילת מיכלים

על מנת לשקול  מיכלים בצורה הטובה ביותר אין די במשקלים מתאימים מבחינת היקף ומשקל. לא פחות חשובה מכך היא בחירה במשקלים שיש להם את הטכנולוגיות המתאימות לצורך שקילה. שקילת מיכלים לצורך הדוגמה הינה בין האלמנטים הדורשים דיוק על מנת לוודא כי המלאי הקיים מושגח ויש פיקוח מלא על הכמויות הקיימות המפיקות את התשומות הרלוונטיות.

רק כאשר עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של שקילת מיכלים ניתן להגיע למשקל המדויק ובאמצעות קבלת המספרים הרלוונטיים לדעת בדיוק כיצד יש לנהל את המלאי, להגיע אל היעד ולשלוט בכל התהליך בלי להתערב ידנית בספירה עצמה ובשקילות.

בחירה נכונה של מכשירים לשקילת מיכלים

בחירה נכונה של מכשירים המיועדים לשקילת מיכלים מבטיחה לא רק שקט נפשי כי אם גם לא פחות מכך, ניהול מיטבי של המשקלים הקיימים במפעל ובכך, לנהל בצורה הרבה יותר טובה את השרשרת הנעה של העסקים.

מכשור מתקדם המשמש לשקילת מיכלים או סינוסים הינו בעל מבנה מיוחד המבטיח תוכלו לשמור על המידות המדויקות ולדעת כיצד יש להפוך את תהליך העבודה להרבה יותר יעיל ואפקטיבי.

מיכלים בעלי רגליים נשקלים באמצעות התקנה של מתמרי שקילה המוצבים תחת כל אחת מהרגליים ומאפשרים שקילה מדויקת של האלמנטים השונים.  באמצעות בתי מתמר רלוונטיים נוצר מצב בו השקילה היא מדויקת והמיכל אינו  מתהפך במהלך השקילה.

לבחור בחברה בעלת ניסיון

חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון רב שנים בייצור מכונות לשקילת מיכלים כך שניתן יהיה לשקול סוגים שונים של מיכלים מבלי לפספס את המידות הרלוונטיות ומבלי לוותר על האיכות של השקילה.

באמצעות שקילה מתקדמת ניתן להגיע למידות מדויקות ותוך שימוש בתוכנות ייעודיות למילוי, מינון וניהול המלאי של החומרים הקיים. באמצעות מערכות בקרה המאפשרות קריאה מדויקת של נתוני שקילה, קל הרבה יותר לתפעל את התהליכים המשמשים לייצור ולהבטיח כי תהליך הייצור השוטף יתקיים ללא הפרעות וללא עיכובים. באופן זה יהיה קל הרבה יותר להגיע לתוצרים הרצויים תוך קבלת כל הנתונים הנדרשים הרלוונטיים בזמן אמת.

הבחירה במכשירים ייעודיים לשקילת מיכלים מבטיחה לא רק שקט נפשי ואמון בידיעה כי התהליך מתרחש ומנוהל בצורה הטובה ביותר תוך קבלת כל הנתונים בזמן אמת ומבלי לוותר על מהירות ביצוע התהליך ודיוק הנתונים.

בחירת מכשירי מדידה מתקדמים

באמצעות הבחירה במכשירי מדידה מתקדמים לא רק שמתקיים תהליך מדידה וניהול המדידות בזמן אמת, תוך קבלת הנתונים הרלוונטיים, גם שלבי הייצור האחרים מתקיימים כסדרם ומאפשרים מגוון רחב של אופציות לניהול פס הייצור בצורה הטובה ביותר.

התוכנות המתקדמות בודקות בעצמן את היקפי המילויים והכמויות הקיימות במלאי כך שהרבה יותר קל להתקדם בתהליכי הייצור מבלי לוותר על החשיבות הרבה של הדיוק והאיכות וכן ביצוע ופיקוח על תהליכי ייצור אחרים המתקיימים בו זמנית.

הודות לדיוק בנתונים ובמדידות, מתאפשרת התפתחות והתקדמות מהירה ביותר בתהליכי הייצור השונים של המפעל ואלו בתורם מקדמים את התוצר הסופי ומעניקים לחברה יתרונות משמעותיים על פני חברות אחרות העוסקות באותו התחום. צרו קשר לפרטים נוספים.

תוכן עניינים

שקילת מיכלים
שקילת מיכלים

שאלות נפוצות

שקילת מיכלים חשובה כדי לוודא שהם מכילים את הכמות הנכונה של התכולה שלהם, בין אם זה חומרים גולמיים, מוצרים או חומרים מסוכנים.

מאזני גשר ומשקלות רצפתיות הם הציוד הנפוץ ביותר לשקילת מיכלים, משאיות ומכולות גדולים במפעלי ייצור ובמחסנים.

אתגרים עיקריים בשקילת מיכלים הם עמידות בפני תנאי חוץ, יכולת שקילה של מיכלים כבדים ביותר וקבלת מדידות מדויקות למרות גודל ומשקל המיכל.

שקילת מיכלים