מה שלא נשקל, לא מנוהל

Scale Net – תוכנת שקילה מתקדמת

לוגו תוכנת סקייל נט

תוכנת ScaleNet היא תוכנת שקילה ידידותית  ואינטואטיבית לניהול וביצוע שקילה במערכות שקילה שונות באמצעות ממשק אינטרנטי. המערכת תוכננה ונבנתה לניהול מערכות שקילה של מאזני גשר(מאזניים לשקילת משאיות) ושקילת מיכלים. ייחודיות המערכת הינה בכך שהיא מאפשרת  למשתמשים ולמנהלים לבצע שקילות, לנהל מעקב, להפיק דוחות ולקבל מידע והתראות בזמן אמת (שקילת מיכלים) מכל מקום באמצעות כל SMART DEVICE כגון: טלפון סלולארי, טאבלט ,מחשב נייד, וכו….

באמצעות תוכנת שקילה ניתן לנהל את כל טבלאות הנתונים של התחנה, לקוחות /ספקים, משתמשים להפיק דוחות וכמובן לבצע את השקילות. זאת מכל מקום בו יש גישה לאינטרנט. מפעלים רבים המוציאים מטענים וסחורות באמצעות משאיות, מחזיקים מאזני שקילה או בשמם המקצועי- מאזני גשר. מדובר במערכת מאזניים המותקנת על הקרקע ותפקידה לוודא כי המשאיות בעלות המטען הכבד עומדות בתקני המשקל והעומסים הנדרשים. על המאזניים מותקנים כרטיסים אלקטרוניים המעבירים את נתוני המשקל ללוח שעליו מוצגות תוצאות השקילה. כיום, פותחו מערכות מתקדמות המאפשרות לנהל את מערכות השקילה ביעילות ולהפיק מידע רב מעבר לתוצאת המשקל.

תוכן עניינים

תוכנת שקילה
תוכנת שקילה

יתרונותיה של SCALENET

✔ תוכנת שקילה ומערכת הפועלות בסביבה מתקדמת  והינן בחזית הקידמה הטכנולוגית .

✔ ממשק תוכנת שקילה מאובטח ברמה גבוהה SSL.

✔ המערכת קלה לתפעול והינה ידידותית למשתמש.

✔ המערכת מבצעת גיבוי אוטומטי והנתונים נשמרים בשרת מאובטח, ממנו ניתן לשחזר נתונים.

✔ ניתן לעקוב אחר מערכות השקילה השונות, להפיק דוחות, ולהדפיסם מכל מקום בו גישה לאינטרנט.

✔ תוכנת שקילה המאפשרת לשלוח התרעות במייל וב SMS ישרות לטלפון של המנהל .

✔ ניתן להפוך כל מאזני-גשר ל”תחנת שקילות” למספר רב של משתמשים (בהתאם להגדרה בהזמנה), באופן שכל משתמש מבצע את שקילותיו באופן עצמאי ויפיק לעצמו את דוחותיו מבלי שאחד יראה את דוחות האחר.

✔ ניתן לאפשר לנהגים (השייכים לארגון) לבצע שקילה עצמית ללא שוקל.

✔ ניתן לשלב לתוכנת SCALENET ולמערכת אופציות עתידיות בהתאם לצרכי הלקוח   המתפתחים: LPR לזיהוי מספר רכב, הפעלת מחסומים, חיישני מיקום, מצלמות, רמזורים  ועוד…. 

מערכת סקייל-נט למערכות שקילה

אין זה סוד שאנו חיים בעידן שבו כולם מעוניינים להתייעל, בייחוד ארגונים המנהלים מלאי בהיקפים גדולים. מערכות ותוכנות מתקדמות מאפשרות לארגונים לקבל נתונים בזמן אמת מכמה מקורות ולבצע מספר פעולות בו זמנית. לחסוך זמן, כסף וכוח אדם. הממשק של ScaleNet פותח בדיוק בשביל זה. באמצעות מערכת תוכנת שקילה שנבנתה לניהול משקלי משאיות ומכלים אפשר לנהל מעקב אחר המלאי, להפיק דוחות ונתונים וגם כמובן לדעת מה המשקל בזמן אמת ומכל מקום.

התחברות מרחוק למערכות החברה

מודל העבודה המודרני משתנה והופך להיברידי. הוא מאפשר לכל אחד לעבוד מכל מקום ובכל זמן. זה מצריך כמובן פתרונות טכנולוגיים מותאמים. מערכת סקייל-נט פותחה בהתאמה לעולם העבודה החדש. מדובר במערכת אינטרנטית חדישה המאפשרת לבצע שקילה מרחוק, מכל מקום דרך הנייד או כל מכשיר חכם. היא מאפשרת בנוסף גם לנהל את טבלאות הנתונים של השקילה מכל מקום ובכל זמן, להוציא דו”ח נתונים, לשלוח עדכונים לספקים והלקוחות, להדפיס תעודות שקילה מרחוק ועוד.

מי יכול לגשת לנתונים?

כמו בכל מערכת מתקדמת גם ScaleNet  פותחה עם שלל אופציות מתקדמות. כך שניתן לאפשר הרשאה למספר משתמשים. כל אחד מהם מבצע את השקילה באופן עצמאי, מפיק דוחות ומקבל גישה לנתונים שלו בלי לראות נתונים של משתמשים אחרים. ניתן לאפשר אף לנהגים לבצע שקילה עצמית של המשאית. מכיוון שמדובר במערכת המכילה מידע רב ונתונים היא מוגנת ומאובטחת ברמה הגבוהה ביותר.

אופציות מתקדמות בהתאמה אישית

במשקלים ומאזני שקילה משתמשים מפעלים קטנים וגדולים. בחלקם עוברים מידי יום עשרות אם לא מאות משאיות ולכן גם המערכת מסוגלת להתאים את עצמה לדרישות המשתנות, כך שיהיה ניתן לשלב אפשרות לזיהוי רכב אוטומטי, הפעלת מחסומים, קבלת התרעות בדרגים ניהוליים שונים למייל או באמצעות הודעת SMS ועוד. בעל העסק נהנה משליטה מלאה וראש שקט.

למי מתאימה תוכנת שקילה?

המערכת מתאימה לכל ארגון מתקדם המעוניין להתייעל, לחסוך במשאבים, זמן ועובדים.   עבור מנהלי חברות המנהלים צי משאיות ומעוניינים ולבצע שקילות מדויקות תוך כדי ניהול יעיל של המלאי, ללא תלות במיקום. כדי שהמערכת תתאים למאפייניו הייחודיים של כל ארגון, יש לבצע בראש ובראשונה אפיון של הצרכים. זה יאפשר לדעת מהן הפונקציות וההרשאות הנדרשות ולהגדירן מראש. בנוסף, ניתן לקבל ייעוץ מקצועי על התוכנה וכמובן הדרכה מקיפה על ניהול ותפעול המערכת.

Scale Net – תוכנת שקילה מתקדמת